Yhteystiedot

Suomen Työkone Oy

Rottne metsäkoneiden myynti, maahantuonti ja huolto

Myyntikonttori
Suomen Työkone Oy
Tuottajankuja 1A1
60100 Seinäjoki

Rottne-Myynti
Henrik Fridlund
040-1539477
henrik@suomentyokone.fi

Markkinointi
Keijo Rajaniemi
0400-262654
keijo@suomentyokone.fi

Vaihtokoneet ja varaosat
Timo Yli-Hakola
0400-877600
timo@suomentyokone.fi

Jälkimarkkinointi
Tatu Rintamäki
040-8367410
tatu@suomentyokone.fi

Huolto ja tekninen tuki
Veijo Järvi
0400-291276
veijo@suomentyokone.fi

Janne Hautala
040-1373476
janne@suomentyokone.fi

Palvelemme sinua kaikissa asioissa. Ota yhteyttä puhelimitse, sähköpostilla tai alla olevalla lomakkeella.

© Copyright - Rottne Metsäkoneet - Suomen Työkone Oy