Kontakt

Suomen Työkone Oy

Rottne skogsmaskiner försäljning, import och service.

Kontor
Suomen Työkone Oy
Tuottajankuja 1A1
60100 Seinäjoki

Försäljning
Henrik Fridlund
040-1539477
henrik@suomentyokone.fi

Keijo Rajaniemi
0400-262654
keijo@suomentyokone.fi

Jari Lahti
050-5541378
jari@suomentyokone.fi

Försäljning och reservdelar
Timo Yli-Hakola
0400-877600
timo@suomentyokone.fi

Vesa Hanni
041-3112180
vesa@suomentyokone.fi

Service och teknisk support
Veijo Järvi
0400-291276
veijo@suomentyokone.fi

Janne Hautala
040-1373476
janne@suomentyokone.fi

Vi kommer att tjäna dig i alla frågor. Kontakta oss via telefon, e-post eller formuläret nedan.

0 + 2 = ?

© Copyright - Rottne Metsäkoneet - Suomen Työkone Oy